top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

 

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 109 gości 

Szczęścia na maturze! Połamania piór Maturzystki i Maturzyści ,,Czarnieckiego" Drukuj
Poniedziałek, 06 Maj 2019 05:17

Podobny obraz

 

 

 

,,Bo zwyciężać mogą Ci, co wierzą, że mogą." 

 

 

 

Matura jest istotnym życiowym wydarzeniem...,

być może pierwszym, obok 18-stych urodzin, tak poważnym w życiu każdego młodego człowieka. Ten „egzamin dojrzałości” stanowi także symboliczne wejście w dorosłość. Życzenia z okazji matury, w zależności od tego, kiedy je składamy, to – z jednej strony – znak, że trzymamy kciuki, aby egzamin poszedł maturzyście jak najlepiej, z drugiej – mogą stanowić gratulacje z powodu pomyślnego zdania egzaminu. To przełomowy moment w życiu licealisty, absolwenta technikum; przed młodym człowiekiem stoi wybór drogi życiowej, studiów, pracy.

 

Składamy zatem serdeczne życzenia pomyślności na przyszłość, trafnych wyborów, szczęścia i wszelkiego powodzenia...

 

 Znalezione obrazy dla zapytania koniczynka matura

 

Wszystkim abiturientom ,,Czarnieckiego"  przed zbliżającym się pierwszym egzaminem maturalnym  2019 roku z języka polskiego oraz  wszystkimi pozostałymi z obowiązkowych i wybranych przedmiotów życzymy 


szczęścia, spokoju i odprężenia. Optymizmu i dużo wiary w swoje siły. 
Lekkiego pióra i otwartej głowy, aby wiedza, którą posiadacie mogła w pełni się ujawnić!

 

P O W O D Z E N I A !

 

  Znalezione obrazy dla zapytania koniczynka matura

 

 

MATURA 2019 przypominamy... 

Matura 2019 to dla absolwentów szkół średnich konieczność przystąpienia do sześciu obowiązkowych egzaminów, dwóch ustnych i czterech pisemnych. Część ustna obejmuje egzamin z języka polskiego oraz egzamin z języka obcego nowożytnego.

alt

 alt

 

Podobny obraz

 

Znalezione obrazy dla zapytania nutka

 Refleksyjnie  o wolności w byciu człowiekiem, a teledysk wymowny...

https://www.youtube.com/watch?v=NfSGMnl_9NE

 

 

 

Fotogaleria...

 

06.05.2019 r., godz. 08:23, przed  obowiązkowym egzaminem pisemnym  z języka polskiego, poziom podstawowy; temat najczęściej wybierany przez naszych uczniów -  ,,Czym dla człowieka może być wolność? Rozważ problem i uzasadnij swoje zdanie odwołując się do podanego fragmentu Dziadów cz. 3 całego dramatu oraz wybranego tekstu kultury". 


 

 

 

 

 

Redakcja:  info i foto Lidia Jurek, Joanna Ziental

 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..

 

rodo logo 

ankieta absolw

 WybierzStudia link

Buton przetargi

e dziennik librus buton

maszzawod

LINK GRAF EKOKONTROLKI

 

podreczniki

zjecia_poza

cke link

linkoke

linkwoj

linkpowiat

linkgmina

linkpolicja

  pckrlogo

 

 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.