top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

NPRC

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości 

Uczniowie Technikum Nr 1 na szkoleniu informacyjnym w Urzędzie Skarbowym Drukuj

6C051182-7612-4DBC-8E83-8CCD3811DF38

Na  spotkaniu edukacyjnym zorganizowanym przez włoszczowski Urząd Skarbowy uczniowie  Ekonomika i Geodezji aktualizowali stan swojej wiedzy o przepisach prawa z zakresu rejestracji sprzedaży przy użyciu kas fiskalnych...

 

 

 

 3AAC1881-B037-440A-8AC6-E35B968C965F

 

Otwarte szkolenia Urzędu Skarbowego, w których  uczestniczą uczniowie ,,Czarnieckiego"
są doskonałą okazją do aktualizacji wiedzy i znajomości  obowiązujących przepisów pr
awa.

 

 

22.11.2018 r. uczniowie klas III Technikum Ekonomicznego i Technikum Geodezyjnego oraz I Technikum Ekonomicznego udali się do Urzędu Skarbowego we Włoszczowie, gdzie pracownicy US zorganizowali spotkanie informacyjne dotyczące rejestracji sprzedaży za pomocą kas fiskalnych.

 

Wiktoria Bąk uczennica kl. III TE i opiekun wyjścia młodzieży ,,Czarnieckiego" nauczyciel ekonomista pani Beata Wójcik-Jaworska wyjaśniają, z jakimi treściami  nasi uczniowie zaznajomili się  podczas tego spotkania....

 

- Przedstawiono nam aktualne przepisy z zakresu ewidencji obrotów przy użyciu  użyciu kas rejestrujących, terminy i sposoby zgłoszenia instalacji kasy do właściwego urzędu, warunki konieczne do zwolnienia z posiadania kasy.

 

- W trakcie szkolenia poruszono również temat planowanej nowelizacji ustawy o podatku od towarów i usług, która obejmie szereg zagadnień związanych z systemem fiskalizacji online.

 

Pani Anna Banasik oraz Pani Martyna Kracz z US we Włoszczowie przybliżyły  plany związane z wprowadzeniem kas fiskalnych online. 

 

- Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze okazję skorzystać ze szkoleń organizowanych przez US we Włoszczowie. - dodaje Wiktoria.

 

Serdeczne podziękowania należą się również koordynatorkom spotkania: Pani Beacie Wójcik-Jaworskiej oraz Pani Grażynie Gawron. 

 

 

01

 

 

02

 

 

03

 

 

04

 

 

05

 

 

06

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:  tekst Wiktoria Bąk,  kl. III TE, pani Beata Wójcik-Jaworska, zdjęcia: Dominika Kotulska, kl. III TE

Redakcja: Lidia Jurek i Joanna Ziental

 

 

Zmieniony: Czwartek, 13 Grudzień 2018 22:30
 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.