top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

NPRC

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości 

Bezpieczne ferie zimowe 2019 - informacje dla rodziców, telefon interwencyjny Drukuj

Znalezione obrazy dla zapytania komunikat09.01.2019 r. stronie Kuratorium Oświaty w Kielcach ukazał się ważny komunikat dla rodziców i opiekunów uczniów z województwa świętokrzyskiego...

 

 

 

 

 Znalezione obrazy dla zapytania komunikat

Ferie zimowe 2019 - 
informacje dla rodziców,   telefon interwencyjny  512 172 140

 

Na stronie internetowej      wypoczynek.men.gov.pl       na bieżąco publikowane są informacje o zatwierdzonych wypoczynkach, danych organizatora, liczbie uczestników oraz terminie i lokalizacji wypoczynku. Strona umożliwia także zgłaszanie uwag, które wpływają bezpośrednio na skrzynkę Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W sytuacji stwierdzenia nieprawidłowości podczas wypoczynku informację można zgłosić właściwemu Kuratorowi Oświaty lub innym służbom: Policja, Państwowa Straż Pożarna, Państwowa Inspekcja Sanitarna, Inspekcja Transportu Drogowego.

Znalezione obrazy dla zapytania komunikatW okresie od 14 do 25 stycznia 2019 r. Kuratorium Oświaty w Kielcach uruchamia telefon interwencyjny: 512 172 140, pod który można zgłaszać uwagi dotyczące nieprawidłowości podczas wypoczynku dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia przyjmowane będą w dni powszednie w godzinach od 7.30 do 15.30. Natomiast od godziny 15.30 do 7.30 dnia następnego, oraz w soboty i niedziele całodobowo powiadomienia można zgłaszać do Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach Infolinia 9

 

 

 

 

 


Źrodło: KO w Kielcach
Redakcja: Lidia Jurek

 

Zmieniony: Środa, 13 Marzec 2019 08:06
 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.