top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

NPRC

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości i 1 użytkownik 

W maju Zawody sportowo-obronne dla uczniów klas mundurowych Drukuj
Znalezione obrazy dla zapytania podium pucharyKuratorium Oświaty w Kielcach wraz z Wojewódzkim Sztabem Wojskowym Kielcach planują  28.05.2019 r. na strzelnicy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach  (al. Na Stadion 39, 26–025 Kielce) oraz terenach  Stadionu Leśnego, zorganizowanie zawodów sportowo‐obronnych dla klas mundurowych...

 

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania zawody sportowe grafika Podobny obraz Znalezione obrazy dla zapytania ratownictwo medyczne grafika  Podobny obraz
 

Zawody sportowo‐obronne dla uczniów
klas mundurowych... 

Szanowni Państwo,

Kuratorium Oświaty w Kielcach wraz z Wojewódzkim Sztabem Wojskowym planują w dniu 28.05.2019 r. na strzelnicy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach  (al. Na Stadion 39, 26–025 Kielce) oraz terenach przyległych (Stadion Leśny  w Kielcach), zorganizowanie zawodów sportowo‐obronnych dla klas mundurowych. Zawody zostały objęte honorowym patronatem Wojewody Świętokrzyskiego Pani Agaty Wojtyszek. 

Głównymi celami zawodów będą: 

  • wyłonienie najlepszej szkoły ponadgimnazjalnej do reprezentowania województwa świętokrzyskiego w V Centralnym Zlocie Klas Mundurowych ŻAGAŃ‐2019, który odbędzie się w ostatnim tygodniu września w Żaganiu, a przeprowadzony zostanie przez 11. Dywizję Kawalerii Pancernej,
  • kształtowanie w środowisku młodzieży szkolnej postaw patriotycznych i popularyzowanie służby wojskowej,
  • kształtowanie umiejętności i cech niezbędnych do współdziałania w zespole oraz przydatnych w realizacji zadań o charakterze obronnym,
  • integracja młodzieży z klas mundurowych,
  • wymiana doświadczeń.

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów znajdują się w regulaminie umieszczonym poniżej. Zgłoszenia do zawodów (skany) należy przesyłać na  adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 26.04.2019 r. 

 

Serdecznie zapraszam do udziału wszystkie szkoły z województwa świętokrzyskiego, prowadzące klasy mundurowe.

  

Świętokrzyski Kurator Oświaty

Kazimierz Mądzik

 Podobny obraz

 

Załączniki

 zgłoszenie drużyny na zawody
Data: 2019‐02‐26, rozmiar: 14 KB
 Regulamin eliminacji wojewódzkich 2019
Data: 2019‐02‐26, rozmiar: 27 KB
 Załącznik nr 3 – zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Data: 2019‐02‐26, rozmiar: 14 KB

 

 

 

Redakcja: Lidia Jurek

Zmieniony: Środa, 20 Marzec 2019 06:52
 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.