NPRC

Spotkanie uczniów z doradcą zawodowym w PUP Włoszczowa Drukuj

00

W ramach Wewnątrzszkolnego Systemu Doradztwa Zawodowego   przeprowadzone zostały kolejne zajęcia edukacyjne dla uczniów - objęły one klasę pierwszą Liceum...

01

28.05. 2019 r. uczniowie klasy I biomedycznej/matematycznej/ochrony zdrowia LO wraz z nauczycielem podstaw przedsiębiorczości panią Teresą Pniewską i doradcą zawodowym panią Kamilą Muszyńską wzięli udział w spotkaniu z doradcą zawodowym w Powiatowym Urzędzie Pracy we Włoszczowie.

- Podczas wizyty uczniowie określili swój profil zainteresowań oraz predyspozycje zawodowe. Zapoznali się również z metodami poszukiwania pracy. Obejrzeli film szkoleniowy „,Metody poszukiwania pracy” oraz pogłębiali znajomość zasad sporządzania dokumentów aplikacyjnych - przekazuje pani Kamila Muszyńska szkolny doradca zawodowy  i koordynator merytoryczny cyklu rocznych zajęć z uczniami w ramach wewnątrzszkolnego systemu doradztwa zawodowego w ,,Czarnieckim".

02

03