Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości i 1 użytkownik

,,Czarniecki" uroczyście zakończył rok szkolny 2018/2019 Drukuj

DSC 1849

19.06.2019 r. w środę zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Świadectwa promocji do następnej klasy odebrało ok. 5 mln uczniów z ponad 26.000 szkół w całej Polsce. Tego dnia uczniowie rozpoczynają rekordowo długie wakacje - potrwają one aż 74 dni...

DSC 1813

,, No i doczekaliśmy się! Zobaczcie jak szybko mija czas [...]
Dziękuję Wam za ciężką i rzetelną naukę. Nauczycielom -  dziękuję za  trud i wysiłek włożony w codzienną pracę, przygotowanie Was do egzaminów, konkursów i olimpiad.  Gratuluję wszystkim uzyskania promocji do następnej klasy oraz świadectw z czerwonym paskiem. Życzę wszystkim bezpiecznych, wesołych wakacji, udanego wypoczymku. I do zobaczenia 2 września [...]"

19.06.2019 r. uczniowie ZSP Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie z klas pierwszych i drugich odebrali świadectwa podsumowujące rok szkolny 2018/2019 i tym samym rozpoczęli swoje wakacje.

Przerwa od nauki w tym roku wyjątkowo długa, będą więc warunki do dobrego wypoczynku, szczególnie, że rok szkolny 2018/2019 nie był dla uczniów, rodziców ani nauczycieli najłatwiejszym okresem.

W środę świadectwa szkolne w ,,Czarnieckim" odbierali uczniowie łącznie 11 klas II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Nr 1. Do nauki nasi uczniowie wrócą w poniedziałek 2 września.

A dzisiaj?...

A dzisiaj, czyli 19 czerwca 2019 r. nasz uroczysty ostatni dzień roku szkolnego 2018/2019 zaszczycili swoją obecnością: dyrekcja ZSP Nr 2 w osobach Dyrektora pana Marka Ledwocha, Wicedyrektora pana Piotra Suligi, przedstawiciel Starosty Włoszczowskiego - Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Obywatelskich pan Robert Ślęzak, Przewodniczący Rady Rodziców pan Krzysztof Ciosek, Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców pani Małgorzata Szwarc, Grono Pedagogiczne. Rzecz jasna licznie stawiła się młodzież.

Tradycyjnie spotkanie społeczności szkolnej rozpoczęliśmy od hymnu narodowego i wprowadzenia sztandaru szkoły przez Poczet na czele z Piotrem Szczecińskim, od dzisiaj uczniem kl. III Technikum Ekonomiczego,  jako chorążym.

Czas upływał nam na podziękowaniach, gratulacjach, słowach życzeń udanych i bezpiecznych wakacji ze strony Dyrekcji i Gości.  Wychowawcy klas wraz z Panami Dyrektorami oraz zaproszonymi Gośćmi wręczali wyróżnionym, najlepszym Uczennicom i Uczniom z najwyższymi średnimi ocen czy innymi osiągnięciami szkolnymi świadectwa z czerwonymi paskami, nagrody książkowe, statuetki, dyplomy,  okolicznościowe nagrody za sukcesy w konkursach i akcjach szkolnych.

Za nami lekcje, sprawdziany, klasówki. Czas o tym zapomnieć! Mamy teraz dwa i pół miesiąca wolnego!

/.../
By dalej iść drogą swą
Naprawić błąd, bo po to są
By uczyć się na nowo