top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

 

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości i 1 użytkownik 

,,Czarniecki" uroczyście zakończył rok szkolny 2018/2019 Drukuj

DSC 1849

19.06.2019 r. w środę zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Świadectwa promocji do następnej klasy odebrało ok. 5 mln uczniów z ponad 26.000 szkół w całej Polsce. Tego dnia uczniowie rozpoczynają rekordowo długie wakacje - potrwają one aż 74 dni...

 

 

 

 

DSC 1813

 

 ,, No i doczekaliśmy się! Zobaczcie jak szybko mija czas [...] 
Dziękuję Wam za ciężką i rzetelną naukę. Nauczycielom -  dziękuję za  trud i wysiłek włożony w codzienną pracę, przygotowanie Was do egzaminów, konkursów i olimpiad.  Gratuluję wszystkim uzyskania promocji do następnej klasy oraz świadectw z czerwonym paskiem. Życzę wszystkim bezpiecznych, wesołych wakacji, udanego wypoczymku. I do zobaczenia 2 września [...]"

 

 

19.06.2019 r. uczniowie ZSP Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie z klas pierwszych i drugich odebrali świadectwa podsumowujące rok szkolny 2018/2019 i tym samym rozpoczęli swoje wakacje.

 

Przerwa od nauki w tym roku wyjątkowo długa, będą więc warunki do dobrego wypoczynku, szczególnie, że rok szkolny 2018/2019 nie był dla uczniów, rodziców ani nauczycieli najłatwiejszym okresem.

 

W środę świadectwa szkolne w ,,Czarnieckim" odbierali uczniowie łącznie 11 klas II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Nr 1. Do nauki nasi uczniowie wrócą w poniedziałek 2 września. 

A dzisiaj?... 

A dzisiaj, czyli 19 czerwca 2019 r. nasz uroczysty ostatni dzień roku szkolnego 2018/2019 zaszczycili swoją obecnością: dyrekcja ZSP Nr 2 w osobach Dyrektora pana Marka Ledwocha, Wicedyrektora pana Piotra Suligi, przedstawiciel Starosty Włoszczowskiego - Kierownik Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Obywatelskich pan Robert Ślęzak, Przewodniczący Rady Rodziców pan Krzysztof Ciosek, Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców pani Małgorzata Szwarc, Grono Pedagogiczne. Rzecz jasna licznie stawiła się młodzież.

 

Tradycyjnie spotkanie społeczności szkolnej rozpoczęliśmy od hymnu narodowego i wprowadzenia sztandaru szkoły przez Poczet na czele z Piotrem Szczecińskim, od dzisiaj uczniem kl. III Technikum Ekonomiczego,  jako chorążym.

 

Czas upływał nam na podziękowaniach, gratulacjach, słowach życzeń udanych i bezpiecznych wakacji ze strony Dyrekcji i Gości.  Wychowawcy klas wraz z Panami Dyrektorami oraz zaproszonymi Gośćmi wręczali wyróżnionym, najlepszym Uczennicom i Uczniom z najwyższymi średnimi ocen czy innymi osiągnięciami szkolnymi świadectwa z czerwonymi paskami, nagrody książkowe, statuetki, dyplomy,  okolicznościowe nagrody za sukcesy w konkursach i akcjach szkolnych.

 

Za nami lekcje, sprawdziany, klasówki. Czas o tym zapomnieć! Mamy teraz dwa i pół miesiąca wolnego! 


/.../
By dalej iść drogą swą
Naprawić błąd, bo po to są
By uczyć się na nowo
Popatrz prosto przed siebie
A twój kompas to serce
Na czubek nosa nie patrz ciągle już
Spójrz dalej, dalej
Popatrz prosto przed siebie
I nie cofaj się więcej
Na to co było nie patrz już
Idź dalej, dalej
/.../
/ słowa Marcin Sójka

 

 

 alt

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania wakacje czas zacząć- fotogaleria zaprasza.... 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: tekst Lidia Jurek, foto pan Stanisław Mulewicz
Redakcja:
Lidia Jurek i Joanna Ziental

Zmieniony: Niedziela, 14 Lipiec 2019 17:23
 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.