top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

 

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 117 gości i 1 użytkownik 

Projekt ,,Świętokrzyskie dla Europy" Drukuj

Znalezione obrazy dla zapytania projekt swiętokrzyskie dla europyW ramach uroczystych obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zespół wojewody Agaty Wojtyszek przygotował  projekt „Świętokrzyskie dla Europy”.

 

 

 

 Znalezione obrazy dla zapytania projekt swiętokrzyskie dla europy

 

W ramach uroczystych obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zespół wojewody Agaty Wojtyszek przygotował  projekt „Świętokrzyskie dla Europy”.

 

Jego celem jest kształtowanie właściwej postawy patriotycznej, wzrost zainteresowania historią oraz prezentacja miejsc, postaci i wydarzeń z przeszłości kraju i regionu. Polska jest członkiem UE od 15 lat, będzie więc można pokazać miejsca, które zmieniły się w tym czasie.

Projekt jest dwuetapowy...

Pierwszy etap to konkurs fotograficzny - w ramach którego powstała dodatkowo internetowa platforma, gdzie  będzie można zamieszczać fotografie lokalnych bohaterów oraz krótkie informacje tekstowe na temat danej osoby czy wydarzenia, które pozostanie w kadrze. W bazie znajdą się także zdjęcia prezentujące to, w jaki sposób zmieniło się województwo świętokrzyskie, dzięki członkostwu Polski w Unii Europejskiej.

Drugim elementem projektu będzie zorganizowanie seminarium naukowego „Świętokrzyskie Dla Europy – 15 lat Polski w UE”. Wydarzenie realizowane wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Kielcach stanie się doskonałą okazją do dyskusji na temat roli Polski w Unii Europejskiej, podsumowania dotychczasowej współpracy oraz celów i wyzwań stojących przed polską polityką zagraniczną.

 Podobny obraz

Szczegółowe informacje:   https://swietokrzyskiedlaeuropy.pl/

 

 

 

Źródło: Kuratorium Oświaty w Kielcach
Redakcja: Lidia Jurek

Zmieniony: Czwartek, 05 Wrzesień 2019 10:04
 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.