top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

 

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 100 gości i 1 użytkownik 

Dzień Krajobrazu - 20.10.2019 Drukuj

Znalezione obrazy dla zapytania dzień krajobrazu

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska  zachęca do organizowania we własnym zakresie terytorialnym i tematycznym spacerów krajobrazowych oraz podejmowania innych inicjatyw w ramach obchodów...

 

 

 

 Znalezione obrazy dla zapytania dzień krajobrazu

 

 

Dzień Krajobrazu - 20 .10.2019

 

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska (GDOŚ) zachęca do organizowania we własnym zakresie terytorialnym i tematycznym spacerów krajobrazowych oraz podejmowania innych inicjatyw w ramach obchodów Dnia Krajobrazu.

 

Wpisanie na stałe do kalendarza Dnia Krajobrazu (20 października) ma na celu uświadomienie społeczeństwu jak ważną funkcję pełni otaczająca nas przestrzeń, zarówno pod względem przyrodniczym, społecznym, gospodarczym, jak i kulturowym.

 

W ramach tegorocznych obchodów Dnia Krajobrazu będą podejmowane działania informacyjno-edukacyjne mające na celu zwiększenie wiedzy społeczeństwa odnośnie do roli wody w kształtowaniu i funkcjonowaniu krajobrazów.

 

Spacery krajobrazowe, organizowane w ramach akcji, powinny odbywać się zarówno w obszarach przyrodniczych (nie tylko obszarach chronionych), jak i kulturowych (miastach, wsiach itp.). Celem organizacji takich spacerów jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat danego krajobrazu, w tym procesów, które wpływają na jego kształt, funkcji, jakie pełni, kultywowanych tradycji czy występujących zagrożeń.

 

Podobny obraz  Wydarzenia z okazji obchodów Dnia Krajobrazu należy zgłaszać poprzez formularz udostępniony na stronie: 

http://spacery2019.gdos.gov.pl/.

 

 

 

 Podobny obraz Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej:

 http://www.gdos.gov.pl/dzien-krajobrazu-2019.

 

 

 

 

 

 Znalezione obrazy dla zapytania sowa z książką W zbiorach szkolnej biblioteki czytelnik znajdzie wartościowe tematyczne publikacje książkowe, multimedia i czasopisma (m.in. ,,AURA") z zakresu  zagrożeń, ochrony i kształtowania krajobrazu, wody -  jej roli, znaczenia,  ochrony przed zanieczyszczeniami.

 

 

 

Źródło: KO w Kielcach
Redakcja: Lidia Jurek

 

 

Zmieniony: Wtorek, 10 Wrzesień 2019 18:53
 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.