VI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny ,,Społeczeństwo w obiektywie 2019" zaprasza Drukuj
Środa, 11 Grudzień 2019 11:49

Znalezione obrazy dla zapytania konkurs fotograficzny społeczeństwo  wobiektywie 2019 Konkurs    dla    uczniów     szkół  średnich.   Prace   indywidualne     lub        zespołowe.

Termin do dnia 15.01.2020 r.      Sprawdź   szczegóły..

,,Społeczeństwo w obiektywie 2019"

Instytut Socjologii Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Socjologicznego ogłaszają VI edycję Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego pt. „SPOŁECZEŃSTWO W OBIEKTYWIE”.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich.

Zdjęcie/a konkursowe można składać indywidualnie lub zespołowo do dnia 15 stycznia 2020 r.

Zgłoszenie następuje poprzez przesłanie pliku pocztą elektroniczną na adres mailowy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zwycięzcom    nagrodzonych   zdjęć zostaną przyznane atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Po rozstrzygnięciu konkursu najciekawsze zdjęcia opublikowane zostaną na stronie internetowej Organizatora oraz podczas wystawy pokonkursowej, która będzie eksponowana na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego.

Podobny obraz Regulamin Konkursu do pobrania znajduje się                                       na stronie...

Informacje pochodzą ze strony: www.whus.pl

Podobny obraz  Konkursy fotograficzne  znajdują się  bazie konkursów o charakterze artystycznym na stronie mojestypendium.pl.

Źródło: mojestypendium.pl