top
logo

2020braz Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

 

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 119 gości 

POPC2 baner Nexera szkoly

Nauka programowania na platformie e-learningowej Drukuj
Piątek, 10 Lipiec 2020 11:49

Pobudzanie wyobraźni

Druga edycja cyklu darmowych e-kursów „Zaprogramuj swoją Przyszłość” zaprasza dzieci i młodzież w wieku 11-18 lat na trzy bezpłatne warsztaty programowania  - od sierpnia 2020 r.

 

 

 

E-warsztaty programowania 
Zaprogramuj swoją Przyszłość” zapraszają...

O nas

Zespół Zaprogramowani.com oraz Akademia Programowania zapraszają na nieodpłatne kursy programowania na platformie e-learningowej.

Kursy są dla dzieci i młodzieży w wieku 11-18 lat. E-warsztaty programowania to trzy  trwające po 90 minut spotkania.

 

Wszystkie niezbędne informacje, łącznie z formularzem zapisu będą dostępne od sierpnia 2020 roku.

Obraz Wystarczy Rysunek Craftsman OK na wymiar • człowiek, ludzie ...

Zapisy na stronie:
https://www.zaprogramowani.com/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/.

Szczegółowe informacje:

 

Zaprogramuj swoją przyszłość - Akademia Programowania

 

Technologie przyszłości


Informatyka jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin gospodarki. Napędza to ogromny popyt na programistów, grafików i administratorów sieci. Jest to jedna z niewielu dyscyplin, gdzie pracodawcy zwracają uwagę nie na dyplomy, a na praktyczne umiejętności kandydatów.

Ukończenie kierunku informatyki na uniwersytecie – nie daje żadnych gwarancji zatrudnienia. Natomiast praktyczne ćwiczenia, szkolenia i zdobywanie umiejętności, w formie takiej jak na przykład kurs programowania dla młodzieży – jak najbardziej.

 Cel organizowanego kursu


Główny cel – sukces zawodowy i kompetencyjny w przyszłym życiu zawodowym uczniów. Oprócz tego elementy, które są nieodzowne dla efektywności zajęć, takich jak kurs programowania dla dziecka:
· Dobra, kreatywna zabawa, współpraca i rozwijanie umiejętności pracy w zespole, rozwój znajomości języka angielskiego (niezbędny w pracy programisty), poszerzanie kreatywności – najlepszymi programistami są Ci, którzy nie dostrzegają barier.

Dlaczego zajmować się tym w wakacje?


Wolny czas warto przeznaczyć na coś, co zaowocuje konkretem w przyszłości. Nauka umiejętności oderwanych od praktycznego wykorzystania często sprawia, że szybko je zapominamy i wtedy nie mają realnego wpływu na jakość naszego życia. Proponowane zajęcia komputerowe, podczas których oferuje się młodym ludziom nie tylko zdobywanie wiedzy w oparciu o ćwiczenie takich umiejętności,  jak pisanie programów lub projektowanie grafik, służą również rozwijanie znajomości języka angielskiego i praktycznego jego wykorzystania.

Połączenie tych dwóch elementów sprawia, że uczestnicy zajęć zdobędą zestaw cech pozwalających na dalszy samorozwój i doskonałą pracę w dorosłym życiu zawodowym.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: ZS Nr 2 we Włoszczowie
Redakcja: Lidia Jurek

 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.