top
logo

2020braz Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

 

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 453 gości 

POPC2 baner Nexera szkoly

Pakiet nowych książek z zakresu ekonomii nagrodą za wysoką lokatę w Olimpiadzie Przedsiębiorczości Drukuj
Wtorek, 08 Wrzesień 2020 09:57

IMG 0001Zgodnie z wytycznymi MEN dotyczącymi organizacji trzeciego etapu olimpiad i turniejów w obliczu zagrożenia epidemiologicznego, eliminacje centralne XV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości zostały odwołane. Komitet olimpiady przesłał wyróżnionym szkołom nagrody - darowizny...

 

 

 

 

 

 

7 września 2020 r.

 

XV OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

 

http://www.olimpiada.edu.pl/

Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Olimpiada realizowana jest od 2005 r. i zyskała już status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju.

Olimpiada Przedsiębiorczości jest wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

 

W ub. roku szkolnym pomimo zawieszenia nauki w szkole, bardzo długiego okresu czasu bez bezpośredniego kontaktu nauczyciel-uczeń, kilkumiesięcznego prowadzenia wyłącznie zdalnego kształcenia online i innymi metodami wspomagającymi uczniowie klas licealnych i technikum przysporzyli nam jako szkole i sobie satysfakcji z udziału i osiągniętych rezultatów w szeregu konkursach i  olimpiadach przedmiotowych, tematycznych, poczynając od szczebla szkolnego, przez powiatowy, wojewódzki, regionalny, aż po finał centralny.

 

Z przyjemnością zawiadamiamy, że w uznaniu osiągniętych przez ucznia z ,,Czarnieckiego” wyników w XV ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedsiębiorczości nasza szkoła, jak pisze Dyrektor Zarządzający Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych w Warszawie Pan dr Marcin Dąbrowski w preambule listu do Dyrektora ZS Nr 2 we Włoszczowie Pana Marka Ledwocha, została uhonorowana darowizną pakietu 11 egz. nowych książek z zakresu nauk ekonomicznych o wartości rynkowej 479, 13 zł.

 

Książki wydane przez: Państwowe Wydawnictwo Naukowe (PWN), Wydawnictwo DIFIN, Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne (PWE) zostały przekazane doj szkolnej biblioteki celem uzupełnienia zasobów o aktualne opracowania tematyczne, publikacje akademickie w działach: planowanie biznesu, marketing, bankowość, finanse, teoria i strategie, prezentacja, psychologia zarządzania. Dzięki szerokiemu udostępnianiu wszystkim zainteresowanym czytelnikom mogą wesprzeć nauczyciela i ucznia w realizacji podstawy programowej, w tym jak najlepszego przygotowania się do egzaminów zawodowych, olimpiad i konkursów przedmiotowych.

 

W etapie okręgowym Olimpiady ,,Czarnieckiego" reprezentował, podobnie jak w edycji 14. z roku szkolnego 2018/2019,   tegoroczny maturzysta Karol Pasoń z klasy IV Technikum Ekonomicznego.

 

IMG 0014            Gratulujemy  Karolowi zaangażowania
                                    i osiągniętych wyników  w  XIV i XV
                        ogólnopolskiej  Olimpiadzie Przedsiębiorczości.

 

 

Te książki czekają na bibliotecznym regale...

 

 IMG 0002

 

IMG 0003

 

IMG 0004

 

IMG 0005

 

IMG 0006

 

IMG 0007

 

IMG 0008

 

IMG 0009

 

IMG 0010

 

IMG 0011

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: info pan Marek Ledwoch, foto Lidia Jurek
Redakcja: Lidia Jurek i Joanna Ziental

 

 

 

 

 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.