Starostwo Powiatowe zaprasza do udziału w konkursie plastycznym na100 lecie urodzin Jana Pawła II Drukuj
Piątek, 08 Maj 2020 13:13

alt Patronem  Roku   2020   jest   wielki  Polak,    papież   św.   Jan    Pawel   II,   którego 100. rocznica urodzin mija 18   maja...

TERMIN KONKURSU WYDŁUŻONY -   do 20 maja 2020 r.

Nie lękajcie się! Otwórzcie drzwi Chrystusowi!“ - Św. Jan Paweł II

08.05. 2020 r. Starostwo Powiatowe we Włoszczowie zaprosiło serdecznie dzieci, młodzież, dorosłych do udziału w konkursie plastycznym pt. ,,Święty Jan Paweł II  - w oczach i sercach Polaków” zorganizowanym dla uczczenia 100. rocznicy urodzin papieża Jana Pawła II.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej o tematyce zgodnej z nazwą oraz celem konkursu, tj. mającą przybliżyć wizerunek Św. Jana Pawła II, wydarzenia związane z jego pontyfikatem, odbyte podróże oraz inne okoliczności związane z życiem Karola Wojtyły.

Prace konkursowe należy przesłać w terminie do 20 maja 2020 r. (liczy się data stempla pocztowego, lub data wpływu na Biuro Podawcze w przypadku osobistego dostarczenia pracy) na adres: Starostwo Powiatowe we Włoszczowie, ul. Wiśniowa 10, 29-100 Włoszczowa, w kopercie z dopiskiem Konkurs plastyczny ,,Święty Jan Paweł II – w oczach i sercach Polaków”.

,,Zło jest zawsze brakiem jakiegoś dobra, które w danym bycie
powinno się znajdować, jest niedostatkiem.
Nigdy nie jest jednak całkowitą nieobecnością dobra."

/ Jan Paweł II, ,,Pamięć i tożsamość.
Rozmowy na przełomie tysiącleci",
2005 r.

Szczegóły - pliki do pobrania:

Regulamin konkursu.pdf (961.21 KB)

Zalacznik do regulaminu.pdf (397.94 KB)

Źródło: Starostwo Powiatowe we Włoszczowie