top
logo

2020braz Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

 

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 

POPC2 baner Nexera szkoly

Przed uczniami naszego Technikum Nr 1 egzaminy zawodowe Drukuj
Poniedziałek, 22 Czerwiec 2020 09:03

EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE. Egzamin ... W    dniach       23.06. -   30.06.  2020 r.   przebiegać będzie sesja lato: czerwiec

 / lipiec       2020   r.              egzaminów   sprawdzających   kwalifikacje           w   zawodzie. Trzymamy kciuki!

 

 

 

 

 

Czas zacząć egzaminy zawodowe. - ZSP i PO-W nr 3 w Piotrkowie ... 

 

23.06.2020 r. o godz. 10:00 i 14:00 uczniowie klas technikum Nr 1 : IV TI, III TOR, III TI, II TOR, III TŻ, III TG, II TE przystępują do egzaminu sprawdzającego kwalifikacje w zawodzie - sesja lato: czerwiec - lipiec 2020 r. - egzamin pisemny w formule: stary i nowy.

 

W dniach 25, 26, 27, 29, 30 czerwca 2020 r. o godz. 8:00, 9:00, 12:00, 15:00 i 16:00 odbędą się egzaminy praktyczne.

 

Egzamin zawodowy dla uczniów technikum jest niemniej ważnym egzaminem zewnętrznym niż matura z przedmiotów ogólnokształcących. Jest podsumowaniem dwuletniej, trzyletniej, czteroletniej nauki przedmiotów zawodowych w wybranym/wybranej przez ucznia kierunku/klasie.  Potwierdza posiadanie kwalifikacji po każdym etapie nauki w tym zawodzie. Egzaminy zawodowe odbywają się zgodnie z harmonogramem ustalanym na każdy rok szkolny przez CKE w dwóch standardowych sesjach, dwóch częściach: egzamin pisemny i egzamin praktyczny i nadal w dwóch formułach (stary i nowy).

 

W tym roku szkolnym ze względu na pandemię koronawirusa i zgodnie z Rozporządzeniem MEN ws. prowadzenia przez szkoły kształcenia zdalnego na odległość, w harmonogramie egzaminów również zaszły stosowne zmiany terminów w sesji lato: czerwiec/lipiec 2020 r.

 

O wszystkich szczegółach, procedurach zdawania poszczególnych kwalifikacji przez uczniów Technikum Nr 1 w naszym Zespole Szkół młodzież była i jest na bieżąco, z wyprzedzeniem, informowana przez dyrekcję szkoły, wychowawców, nauczycieli zawodu, m.in. w elektronicznym dzienniku szkolnym .

 

 

Wszystkim uczennicom i uczniom Technikum
stawającym od dzisiaj przed komisjami egzaminacyjnymi
w częściach: egzamin pisemny i praktyczny
życzymy połamania piór. Szerokich i wysokich lotów!

 

Kartki powodzenia

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:  info Wicedyrektor ZS Nr 2 pan Piotr Suliga
Redakcja: Lidia Jurek

 

 

 

 

 

 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.