top
logo

2020braz Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

 

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 121 gości 

POPC2 baner Nexera szkoly

Niezbędny sprzęt, środki ochrony osobistej, środki dezynfekujące na czas Matury 2020 mamy zapewnione Drukuj
Wtorek, 02 Czerwiec 2020 12:19

alt  Powiat   Włoszczowski   jako   organ   prowadzący   zapewnił         wsparcie   naszej szkoły w przygotowaniach do   Matury   2020     -   bezpiecznej     dla   uczniów    i     nauczycieli    w  czasie   pandemii koronawirusa...

 

 

 

 

 

 

 Pomoc w organizacji 

Matury 2020 w dobie koronawirusa...

 

 alt

 

Przeprowadzenie egzaminów dojrzałości to w dobie koronawirusa spore wyzwanie. Należy spełnić wiele wytycznych, wprowadzić nowe rozwiązania, zachować wszelkie środki ostrożności, by zarówno nauczyciele, jak i uczniowie przystępujący do matury byli bezpieczni.

 

Niesie to za sobą dodatkowe koszty, na które szkoły nie były przygotowane. Powiat Włoszczowski, któremu podlegają 3 szkoły ponadpodstawowe (I LO, ZS nr 2 i ZS nr 3) chcąc wesprzeć dyrektorów w przygotowaniu tegorocznych matur pozyskał środki z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

 

Projekt pn. „Działania ukierunkowane na walkę, łagodzenie i zwalczanie skutków COVID-19 SARS-CoV-2 na terenie Powiatu Włoszczowskiego” przewiduje wsparcie 32 jednostek świadczących usługi zdrowotne i społeczne na naszym terenie. Łączna wartość projektu to 2 110 546,22 zł.

 

W dniu 1 czerwca 2020 r. Starosta Włoszczowski Dariusz Czechowski, Członkowie Zarządu Powiatu Włoszczowskiego Małgorzata Gusta i Rafał Pacanowski przekazali trzem szkołom ponadpodstawowym, w których w tym roku do matur przystąpi 476 uczniów, sprzęt, środki ochrony osobistej oraz środki dezynfekujące za łączną kwotę około 37 000 zł.

 

,,Czarniecki" otrzymał m.in. dozowniki łokciowe i mobilne, termometry do mierzenia temperatury, maski i rękawiczki jednorazowe, przyłbice, osłony z pleksy, płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni oraz środki czystości.

 

 

 alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

 

 

 

 

Źródło: info i foto powiat-wloszczowa.pl
Redakcja:
Lidia Jurek

 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..

 

rodo logo 

ankieta absolw

 WybierzStudia link

Buton przetargi

e dziennik librus buton

maszzawod

LINK GRAF EKOKONTROLKI

 

podreczniki

zjecia_poza

cke link

linkoke

linkwoj

linkpowiat

linkgmina

linkpolicja

  pckrlogo

 

 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.