top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Dni otwarte Drukuj

24 i 25 marca 2009 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 we Włoszczowie zorganizowano dni otwarte.  Specjalnie dla gimnazjalistów przygotowano prezentację multimedialną, na której zaprezentowano nowy kierunek kształcenia - technikum obsługi ruchu turystycznego. Osoby zainteresowane ofertą i chcące uzyskać więcej informacji mogą dzwonić na numer tel. (0-41) 3942212.

 

pracownia7

pracownia9

Zmieniony: Środa, 25 Marzec 2009 22:25
 

PORADNIK GIMN OFERTA JĘZYKOWA2mini

New layer...

ankieta absolw WybierzStudia linkButon przetargie dziennik librus butonmaszzawodgimazjalistyifomaturzystyinfoLINK GRAF EKOKONTROLKI podreczniki zjecia_pozacke link linkoke linkwoj linkpowiat linkgmina linkpolicja skklogo_2  pckrlogo

 

 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.