top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

NPRC

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 97 gości 

CZARNIECKI MIKOŁAJEM - II EDYCJA Drukuj

mikolajSzkolny Samorząd Uczniowski po raz kolejny, całą Społeczność szkolną, zaprasza do aktywnego udziału w akcji Czarniecki Mikołajem.

W naszym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 duża grupa młodzieży znajduje się w trudnej sytuacji losowej/materialnej. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy, aby choć na chwilę troski dnia codziennego odeszły na plan dalszy. W ten symboliczny sposób chcemy wesprzeć nasze koleżanki i kolegów.

 

W dniu 3 grudnia br. na terenie szkoły odbędzie się zbiórka pieniędzy do oznakowanych puszek. Prosimy o udział w akcji.

 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..

rodo logo ankieta absolw WybierzStudia linkButon przetargie dziennik librus butonmaszzawodgimazjalistyifomaturzystyinfoLINK GRAF EKOKONTROLKI podreczniki zjecia_pozacke link linkoke linkwoj linkpowiat linkgmina linkpolicja skklogo_2  pckrlogo

 

 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.