NPRC

CZARNIECKI MIKOŁAJEM - II EDYCJA Drukuj

mikolajSzkolny Samorząd Uczniowski po raz kolejny, całą Społeczność szkolną, zaprasza do aktywnego udziału w akcji Czarniecki Mikołajem.

W naszym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 duża grupa młodzieży znajduje się w trudnej sytuacji losowej/materialnej. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy, aby choć na chwilę troski dnia codziennego odeszły na plan dalszy. W ten symboliczny sposób chcemy wesprzeć nasze koleżanki i kolegów.

W dniu 3 grudnia br. na terenie szkoły odbędzie się zbiórka pieniędzy do oznakowanych puszek. Prosimy o udział w akcji.