NPRC

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości i 1 użytkownik

Nasi w Młodzieżowej Radzie Miasta… Drukuj

Nowy-1

Młodzieżowa Rada Miasta V kadencji na lata 2015-2017 spotkała się z Burmistrzem Włoszczowy podczas 2. sesji. Wśród młodzieży są przedstawiciele „Czarnieckiego”…

Nowy-2

16.02.2016 r. odbyła się druga sesja MRM V kadencji z udziałem m. in. Burmistrza Włoszczowy pana Grzegorza Dziubka. Przedstawiciele środowisk szkolnych rozmawiali na temat przebiegu i organizacji ważnych inicjatyw, przedsięwzięć kulturalnych, społecznych w naszym mieście oraz gminie w nadchodzącym czasie.

Wśród ośmiorga przedstawicieli Młodzieżowej Rady znajdują się również dwaj reprezentanci ZSP nr 2, tj. Damian Górski, kl. II Technikum Geodezyjne i Piotr Noga, kl. III Technikum Żywienia.

Ustalono, że młodzież szkolna włączy się do opracowania  scenariusza uczestnictwa Rady w obchodach Dni Włoszczowy 2016 oraz podejmie aktywne działania   związane z przebiegiem w Krakowie Światowych Dni Młodzieży w lipcu br., kiedy to Włoszczowę odwiedzi grupa młodych pielgrzymów z Włoch. Burmistrz Włoszczowy w rozmowach z uczniami zaproponował, by Młodzieżowa Rada spotkała się z naszymi gośćmi, podobnie jak i mieszkańcy.

Nowy-3

Nowy-4