top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

NPRC

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 80 gości 

Nasi w Młodzieżowej Radzie Miasta… Drukuj

Nowy-1

Młodzieżowa Rada Miasta V kadencji na lata 2015-2017 spotkała się z Burmistrzem Włoszczowy podczas 2. sesji. Wśród młodzieży są przedstawiciele „Czarnieckiego”…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy-2 

 

16.02.2016 r. odbyła się druga sesja MRM V kadencji z udziałem m. in. Burmistrza Włoszczowy pana Grzegorza Dziubka. Przedstawiciele środowisk szkolnych rozmawiali na temat przebiegu i organizacji ważnych inicjatyw, przedsięwzięć kulturalnych, społecznych w naszym mieście oraz gminie w nadchodzącym czasie.

 

Wśród ośmiorga przedstawicieli Młodzieżowej Rady znajdują się również dwaj reprezentanci ZSP nr 2, tj. Damian Górski, kl. II Technikum Geodezyjne i Piotr Noga, kl. III Technikum Żywienia.

 

Ustalono, że młodzież szkolna włączy się do opracowania  scenariusza uczestnictwa Rady w obchodach Dni Włoszczowy 2016 oraz podejmie aktywne działania   związane z przebiegiem w Krakowie Światowych Dni Młodzieży w lipcu br., kiedy to Włoszczowę odwiedzi grupa młodych pielgrzymów z Włoch. Burmistrz Włoszczowy w rozmowach z uczniami zaproponował, by Młodzieżowa Rada spotkała się z naszymi gośćmi, podobnie jak i mieszkańcy.

 

 

 Nowy-3

 

Nowy-4 

 

Nowy-5

 

 

 

Źródło: za zgodą www.wloszczowa.pl , radni z ZSP nr 2

Opracowanie: Lidia Jurek i Monika Kaczmarska

Zmieniony: Sobota, 24 Czerwiec 2017 17:56
 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..

rodo logo ankieta absolw WybierzStudia linkButon przetargie dziennik librus butonmaszzawodgimazjalistyifomaturzystyinfoLINK GRAF EKOKONTROLKI podreczniki zjecia_pozacke link linkoke linkwoj linkpowiat linkgmina linkpolicja skklogo_2  pckrlogo

 

 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.