top
logo

2020braz Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

 

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 411 gości 

Uczniowie ZSP Nr 2 na XXXVI sesji Rady Powiatu Włoszczowskiego Drukuj
Wtorek, 12 Listopad 2013 15:57

6 listopada br. nasi uczniowie uczestniczyli w XXXVI sesji Rady Powiatu Włoszczowskiego z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uroczyste obrady w Domu Kultury we Włoszczowie prowadził Przewodniczący Rady Powiatu Włoszczowskiego – Pan Jarosław Ratusznik.

Uczniowie z różnych klas wysłuchali okolicznościowego przemówienia Starosty Włoszczowskiego - Pana Zbigniewa Matyśkiewicza, który w swoim wystąpieniu zwrócił szczególną uwagę na obowiązki współczesnego patrioty. Interesującą i niezwykle wymowną lekcją patriotyzmu było wystąpienie Pana porucznika Konrada Michalskiego ze Świętokrzyskiego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręgu Kieleckiego Koła we Włoszczowie. Nasi uczniowie uświetnili obrady XXXVI sesji Rady Powiatu okolicznościowym montażem słowno-muzycznym, za który zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz słowami uznania uczestników sesji.

Kolejnym patriotycznym doświadczeniem tego dnia była możliwość obejrzenia interesującego, fabularnego filmu o Powstaniu Warszawskim "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały".

 


 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..

 

rodo logo 

ankieta absolw

 WybierzStudia link

Buton przetargi

e dziennik librus buton

maszzawod

LINK GRAF EKOKONTROLKI

 

podreczniki

zjecia_poza

cke link

linkoke

linkwoj

linkpowiat

linkgmina

linkpolicja

  pckrlogo

 

 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.