top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

NPRC

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 306 gości 

Uczniowie ZSP Nr 2 na XXXVI sesji Rady Powiatu Włoszczowskiego Drukuj

6 listopada br. nasi uczniowie uczestniczyli w XXXVI sesji Rady Powiatu Włoszczowskiego z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uroczyste obrady w Domu Kultury we Włoszczowie prowadził Przewodniczący Rady Powiatu Włoszczowskiego – Pan Jarosław Ratusznik.

Uczniowie z różnych klas wysłuchali okolicznościowego przemówienia Starosty Włoszczowskiego - Pana Zbigniewa Matyśkiewicza, który w swoim wystąpieniu zwrócił szczególną uwagę na obowiązki współczesnego patrioty. Interesującą i niezwykle wymowną lekcją patriotyzmu było wystąpienie Pana porucznika Konrada Michalskiego ze Świętokrzyskiego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręgu Kieleckiego Koła we Włoszczowie. Nasi uczniowie uświetnili obrady XXXVI sesji Rady Powiatu okolicznościowym montażem słowno-muzycznym, za który zostali nagrodzeni gromkimi brawami oraz słowami uznania uczestników sesji.

Kolejnym patriotycznym doświadczeniem tego dnia była możliwość obejrzenia interesującego, fabularnego filmu o Powstaniu Warszawskim "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały".

 


Zmieniony: Poniedziałek, 04 Kwiecień 2016 22:19
 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..

rodo logo ankieta absolw WybierzStudia linkButon przetargie dziennik librus butonmaszzawodgimazjalistyifomaturzystyinfoLINK GRAF EKOKONTROLKI podreczniki zjecia_pozacke link linkoke linkwoj linkpowiat linkgmina linkpolicja skklogo_2  pckrlogo

 

 


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.