top
logo

 Srebrne technikum 2017

 kalendarz-roku-skzolnego KB sticker 2 

 

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 92 gości i 1 użytkownik 

Sezon pikników klasowych i wycieczek w ,,Czarnieckim" trwa w najlepsze Drukuj

Znalezione obrazy dla zapytania pikniki rysunekKoniec roku szkolnego 2019/2020 zbliża się wielkimi krokami!  Oceny końcoworoczne  wystawione, więc  uczniowie ,,Czarnieckiego"  niemalże w blokach startowych są już przed wakacjami. W ostatnich dniach wychowawcy klas spędzają z uczniami czas godzin wychowawczych czy innych zajęć na piknikach w terenie lub dłuższych wycieczkach turystyczno-krajoznawczych...

 

 

 

Podobny obraz

Dawno temu...

- ,,Dawno temu w Ameryce"?

- Nie! We Włoszczowie.

- Pewnego razu...

- ,,Pewnego razu na Dzikim Zachodzie"?

- Nie! Na Koniecpolskiej 40.

   

 

Przyszedł czas na aktywnośc szkolną innego rodzaju...

 

W naszej szkole ostatnie dni roku szkolnego 2018/2019 realizowane są w sposób zgodny z obowiązującymi procedurami,  z kalendarzem roku szkolnego, ustalonym porządkiem każdego dnia - pan dzwonek nieustannie czuwa! - ale z programem i w  tempie charakterystycznym dla kilku ostatnich dni nauki, opieki,  pobytu młodzieży pod dachem macierzystej szkoły.

Można więc pozwolić sobie na klasowe integracyjne wyjście, ogniska, picnic party, dłuższe wyjazdy z młodzieżą w tzw. teren. A nawet trzeba.  My organizujemy i polecamy...

 

 alt

Leonid Solomatkin, ,, Piknik ", 1882 r. 

 

04.06.2019

 

- Dziś po 2 godzinie lekcyjnej na PCKR, odbędzie się ognisko klasowe II TŻ/TE/TG. Zapraszam nauczycieli uczących zgodnie z planem klasy do pomocy w sprawowaniu opieki nad młodzieżą oraz na kiełbaskę :-) Pozdrawiam.

 

/ wychowawca pani Barbara Czyżewska

 

06.06.2019 r.

 

- W dniu jutrzejszym uczniowie klasy I TE/TOR/TŻ po 2 godzinie lekcyjnej uczestniczą w pikniku klasowym. Frekwencję uzupełni wychowawca, proszę wpisać tylko temat. Dziękuję.

 

                                                                            / wychowawca pani Teresa Pniewska

 

11.06.2019 r.

 

- Jutro, tj.12 czerwca po 2 godzinie lekcyjnej  uczniowie klasy  I TI będą uczestniczyć w pikniku klasowym  na PCKR.

 

                                                        / wychowawca pani Bogusława Gładzik- Karpińska

12.06 – 14.06. 2019

 

- Witam. W dniach od 12 do 14.06 (środa-piątek) odbędzie się wycieczka klasy I BIO/MAT/OZ do Kudowy-Zdrój i Pragi. Lista uczniów biorących udział w wycieczce ….. (25 osób). Pozdrawiam.

 

/ wychowawca pani Magdalena Pryt-Podstawka

 

 

- W dniach od 12 do 14.06 (środa-piątek) odbędzie się wycieczka do Kudowy-Zdrój i Pragi. Klasa 2 TI/TOR – 18 osób; klasa I TI – 2 osoby; kl. I TE/TOR/TŻ – 1 osoba, klasa II SM LO – 1 osoba; kl. Pozdrawiam.

/ wychowawca kl. II TI/TOR pani Justyna Pędziwilk-Szweda

 

 

- Informuję, że 12 czerwca 2019 r., tj. jutro, sklepik nie będzie czynny.
Obsługa sklepiku będzie na wycieczce, stanowiącej nagrodę za Ich codzienną pracę. Przepraszamy. Poniżej lista uczniów, którzy biorą udział w wycieczce do Łodzi: klasa II BM - 25 osób, klasa II AP/TJ - 11 osób, klasa II SM/OZ - 7 osób, klasa II PS/DJ - 1 osoba, klasa II TE/TŻ/TG - 1 osoba, klasa III TG/TE 1 osoba, kl. I TE/TOR/TŻ - 1 osoba, klasa I TI - 1 osoba, Klasa IV TE/TŻ/TG - 1 absolwentka. Razem: 49 uczniów

                                                               / opiekun SU POKEMON pani Renata Konwiak

 

 

- Witam. Klasa II PS/DJ od 2-ej godz. lek. uczestniczy w pikniku klasowym. Obecność uzupełni wychowawca. Pozdrawiam.

 

                                                                        / nauczyciel opiekun pan Mariusz Małek

 

13.06.2019 r.

 

- W dniu 13.06.2019 klasa I PPR/SM wychodzi po 2 lekcji na strzelnicę LOK Włoszczowy. Wychowawca uzupełni frekwencję.
                                                                                        

                                                                       / wychowawca pan Sławomir Kaczmarski

 

14.06.2019

 

- W dniu 14 czerwca 2019 r. w godzinach 8.00-11.00 klasa I AP/J /PS LO uczestniczyć będzie w pikniku przedwakacyjnym przy PCKR. Opiekę nad uczniami w tym czasie sprawować będzie wychowawca klasy. Obecność uzupełni również wychowawca klasy. Nauczyciele realizujący zajęcia w tym czasie proszeni są o odnotowanie tematu lekcji.

                                                                              / wychowawca pan Artur Szczukocki

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania dopiero gdy skończysz szkołę

  

 

 

Źródło: ZSP Nr 2 

,,Dawno temu w Ameryce" - amerykański dramat gangsterski z 1983 r. (data premiery 17.02.1984, NY) powstały na podstawie powieści Harry'ego Greya. Film reżyserował Sergio Leone, a w głównych rolach wystąpili w nim  nim Robert De Niro James Woods. Film opowiada historię pięciu chłopców dorastających w żydowskiej dzielnicy Nowego Jorku w latach 20. Muzyka Ennio Morricone - słynny soundtrack ,, Once Upon A Time In America" -   https://www.youtube.com/watch?v=Jj5Xczethmw - Amazing!

,,Pewnego razu na Dzikim Zachodzie" – włoski film w reżyserii Sergio Leone z 1968 r. z muzyką Ennio Morricone (utwór przewodni ,,Once Upon a Time in the West") nakręcony w koprodukcji włosko-amerykańskiej. Jeden ze spaghetti westernów uważany przez wielu za szczytowe osiągnięcie - kwintesencja gatunku. Film opowiada o zmierzchu Dzikiego Zachodu, w którego świat wkracza powoli postęp (symbolizowany przez kolej). W filmie wystąpili m.in. Henry Fonda jako bezwzględny zabójca Frank, Charles Bronson jako tajemniczy rewolwerowiec bez imienia, Jason Robards jako romantyczny łotrzyk Cheyenne oraz Claudia Cardinale jako eks-prostytutka Jill McBain.

 Redakcja: Lidia Jurek

 

 

 

 

 

Zmieniony: Piątek, 27 Wrzesień 2019 07:50
 

 OFERTA JĘZYKOWA2mini..


bottom

Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Free Joomla Template, what is managed dns. Valid XHTML and CSS.