Zebranie z rodzicami uczniów klas maturalnych liceum i technikum Drukuj
Czwartek, 14 Luty 2019 12:44

Znalezione obrazy dla zapytania wywiadówka

Dyrekcja,  grono  pedagogiczne  ZSP   Nr    2 we  Włoszczowie    serdecznie   zapraszają  wszystkich   Rodziców  i   Opiekunów  na    wywiadówkę  w  dniu    19  lutego    2019 r.  o  godz. 17:00...

Znalezione obrazy dla zapytania wywiadówka

Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie pan Marek Ledwoch zaprasza Rodziców i Opiekunów uczniów do szkoły na wywiadówkę.

W dniu 19 LUTEGO 2019 r. (wtorek) o godz. 17:00  odbędzie się spotkanie nauczycieli  z rodzicami uczniów klas maturalnych Liceum i Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego we Włoszczowie  - wywiadówka.

Spotkania z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, doradcą zawodowym, pielęgniarką, pedagogiem szkolnym, kierownikiem internatu i dyrekcją szkoły od godz. 16:30 do 19:00:

Pozostałe szczegóły wywiadówki  - w  dzienniku szkolnym oraz na tablicach informacyjnych  w szkole.

19 lutego 2019 r., wtorek,

.